Kawasaki Robotics
wzmacnia
potencjał zakładów produkcyjnych
od ponad 50 lat

Historia, która zaczęła się w Japonii, dzisiaj obecna jest także w Polsce

ZNAJDŹ ROBOTA DLA SIEBIE

Zakres zastosowań

Wykorzystanie robotów przemysłowych w procesie produkcji pozwala na uzyskanie elementów, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe i jednocześnie gwarantuje dużą wydajność.

Spawanie / Zgrzewanie

ZOBACZ WIĘCEJ

Zrobotyzowanie paletyzacji i pakowania gwarantuje odpowiednią wydajność pakowania i wysyłki produktów, niezależną od sytuacji kadrowej.

Paletyzacja i pakowanie

Robotyzacja stanowisk montażowych pozwoli na idealnie stałą jakość wyrobu, mniejsze straty materiałów i większą wydajność, nie tylko podnosząc jakość i efektywność produkcji, ale też znacznie poprawiając warunki pracy personelu zakładu.

Obłsuga maszyn / Montaż

Roboty zaprojektowane do pracy w przemyśle farmaceutycznym oraz w zastosowaniach medycznych spełniają restrykcyjne normy czystości oraz pozwalają na bezpieczną, szybką i niezawodną pracę w pomieszczeniach czystych.

Medycyna i farmacja

Aplikacje Pick & Place sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest szybkie dostarczanie, przemieszczanie, pakowanie lub montaż małych elementów.

Pick & Place

Roboty przemysłowe dedykowane do malowania stosuje się wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość malowanej powierzchni i duża wydajność, a praca stwarza lub może stwarzać niebezpieczeństwo dla zdrowia człowieka.

Malowanie

ZAPYTAJ O WDROŻENIE

Postaw na robotyzację
i rozwijaj swoją firmę!

Wzrost zainteresowania automatyzacją procesów produkcyjnych i robotyzacją ze strony polskich firm jest w ostatnich 2 latach ogromny. W ASTOR Robotics Center propagujemy wiedzę o najnowszych technologiach z tego zakresu. Z silnym zespołem, przy współpracy integratorskich firm partnerskich, stajemy się ogólnopolskim centrum rozwiązań zrobotyzowanych, w którym tworzymy rozwiązania na miarę Przemysłu 4.0.

Przeczytaj artykuły
naszych ekspertów!

I dowiedz się więcej o robotyzacji.

Sprzedaż robotów na światowych rynkach rośnie z roku na rok, a coraz więcej przedsiębiorstw dostrzega korzyści, które może im przynieść robotyzacja. Zwłaszcza w obliczu braku rąk do pracy.

Robotyzacja i automatyzacja procesów produkcyjnych to naturalny etap przygotowania przedsiębiorstwa do przemysłu 4.0. Ostatnie dwa lata wskazują na znaczący wzrost dynamiki inwestycji polskich przedsiębiorstw w tym obszarze. Na przedsiębiorców, którzy już chcą wdrażać robotyzację, czyhają liczne pułapki. Radzimy, jak ich uniknąć.

Robotyzacja a Przemysł 4.0

Zobacz, skąd czerpać wiedzę.

Najnowsza publikacja dotycząca Finansów
w Przemyśle 4.0.

Pobierz PDF

Publikacja dotycząca rozwoju Inżynierów 4.0.

Pobierz PDF

Pierwszy polski przewodnik po ideach Przemysłu 4.0.

W stronę Przemysłu 4.0- Praktyczny przewodnik

Pobierz PDF
Pobierz PDF
Umów spotkanie

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej?
Umożliwimy Ci rozwój w zakresie tworzenia i utrzymywania systemów opartych na robotach przemysłowych.

ASTOR Robotics Center

Skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Wojciech Trojniar

Menedżer ds. systemów zrobotyzowanych

mail:
tel.:

wtr@astor.com.pl
12 424 00 63

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu kontaktowym danych osobowych przez Grupę ASTOR na potrzeby kontaktu w celu przekazywania informacji handlowych w oparciu o wskazane przeze mnie w formularzu kanały komunikacji i oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z informacjami dotyczącymi moich danych osobowych, są one dla mnie zrozumiałe i akceptuję ich treść oraz opisane w nich zasady przetwarzania moich danych osobowych.

© Copyright 2020 ASTOR.
Wszystkie prawa zastrzeżone

ASTOR Sp. z o.o.
ul. Smoleńsk 29, 31-112 Kraków